На 19 октомври 2019 година се проведе втори турнир по тенис на маса в помещение на автогара Първомай. В състезанието се включиха много участници, които тренират този спорт под ръководството на Ангел Георгиев.

Те са на различна възраст, но обединени от любовта си към спорта  показаха  бързина, концентрация  и точност.

Този път състезателите бяха разделени на две групи – начинаещи и напреднали.

В групата на начинаещите имаше категории момичета и момчета. Сред момичетата се отличиха: Теодора Христозова /13г./ спечели първо място, Елена Попиванова /9г./се класира на второ място, Василена Банялиева /11г./ зае третото място.

Сред момчетата най-добър се оказа Добрин Аврамов /13г./ следван от Ангел Колев /12г./, на трета позиция – Димитър Николов / 12г./

Групата на напредналите обедини юноши и мъже. Сред оспорвана надпревара, най-добър резултат показа Валентин Иванов /57г./, второ място завоюва Кръстин Рашев /15г./ и трети стана Веселин Василев /19г./

Най-възрастният сред участниците, ветеранът, който от дълги години се занимава с този спорт – Иван Иванов /91г./ показа добра спортна форма и умения. Той все  още спортува и е пример за младежите.

Всички отличили се в турнира бяха наградени с  книги от български автори.

Втори турнир по тенис на маса събра любителите на този спорт Втори турнир по тенис на маса събра любителите на този спорт Втори турнир по тенис на маса събра любителите на този спорт Втори турнир по тенис на маса събра любителите на този спорт